ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Kulturní akce | Lidový dům Opava

Místo kultury a zábavy

První zmínky o Lidovém domu v Opavě sahají až do roku 1867. Během své historie vystřídal názvy jako "U pomněnky, Zum Vergissmeinnicht", Dělnický dům a Lidový dům. Dle kroniky penzion v roce 1885 disponoval pivní zahradou, kde se čepoval Karvinský ležák a hrál se kulečník. Od května do podzimu se zde pravidelně pořádaly zábavy a koncerty. Zdejší objekt v průběhu let vystřídal mnoho názvů od Hostince "U pomněnky, Zum Vergissmeinnicht", přes Dělnický dům až po současný název.

Ve 20. století byl Lidový dům také centrem sportovní akcí, jelikož se zde pravidelně konaly boxerské memoriály, na které v současnosti pravidelně navazujeme, a to ve spolupráci s místním boxerským klubem. Ve velkém sále zároveň pořádáme pravidelné kulturní akce pro širokou veřejnost, mezi které patří například oblíbená tančírna a Oldies Party.

V Lidovém domě ovšem pořádáme také svatební hostiny, rodinné oslavy, plesy, firemní večírky či firemní konference. Pokud tedy hledáte prostor pro pořádání své akce, tak nás stačí kontaktovat a společně vymyslíme řešení na míru.

© 2024 DJUSU Company s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Změna cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura